Prozatimní kavárna-budoucí restaurace v zámecké věži

Ve středu 10.6.2009 se začalo konečně pracovat v přízemní místnosti na úpravách a opravách, byla odstraněna stará omítka, po dalších nezbytných úpravách byla místnost nejdříve nahrubo nahozena.Pracovalo se za plného provozu, tak vznikaly nepříjemné situace u vchodu, prášilo se tam a všichni museli dávat pozor, aby nedošlo k úrazu třeba všetečných malých dětí. Práce probíhaly probíhat dlouho, na úpravách zastřešení venkovní terasy u stánku s občerstvením a grilem se už také začalo pracovat,všichni jsou hlavně rádi že práce konečně začaly. Doufali jsme že budou pokračovat tak,aby Zámeček mohl návštěvníkům co nejdříve nabídnout kvalitní občerstvení v příjemném prostředí.

V zámecké prozatimní kavárně byl zahájen provoz 13.11.2009 za přítomnosti vlastníků Nového zámku a některých členů zastupitelstva města Lanškrouna, zůčastnila se i starostka obce Rudoltic p. L.Bartlová.

První nájemce ukončil svoje působení v kavárně v listopadu 2010 a nový provozovatel pravděpodobně zahájí provoz na jaře 2011, po nutných úpravách v kavárně a jejím zázemí. Podrobnosti jsou v rubrice o zámecké restauraci.

Krasava Šerkopová
14. 6. 2009 6:45

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.