připravujem COUNTRY ODPOLEDNE 13.8. od 14.00 hod

V polovině srpna si už tradičně budou moci návštěvníci poslechnout v příjemném prostředí pod zámeckou věží oblíbené country skladby.

Tentokrát přijede zahrát opět už na Zámečku zavedená kapela Šutr z České Třebové, zahraje také kapela Fofr z Lanškrouna s dal­ší kapelou se jedná, jakmile potvrdí svoji účast, tak bude zde uvedena.

Pokud vše vyjde, mohli by se návštěvníci seznámit i s písní kapely Michael, na kterou na Zámečku i v okolí natáčel zajímavý videoklip významný český režisér Beránek,v hlavní roli účinkovala Miss ČR Veronika Pompeová a zpěvák Michal Holas. Nyní se dodělávají poslední úpravy a jakmile bude klip hotový, bude možnost si ho poslechnout a podívat se na něj i na zámeckých stránkách.

Součástí letošního Country odpoledne bude také aukce pro sedm klientů z domova pod hradem Žampach, pro které se letos na Zámečku snažíme získat prostředky na asistenční službu, zatím při Knoflíkiádě bylo při aukci získáno přibližně 37 000,od té doby se mi podařilo sebrat  2 200Kč a doufám, že se podaří i při letošních ostatních akcích získat další  prostředky na asistenční službu pro Tomáše, Marka, Janu, Jiřího,Romana, a dva Jaroslavy kteří je opravdu potřebují.

Krasava Šerkopová
15. 7. 2011 2:46

Fotogalerie

Komentáře

Jeden komentář

 1. Alena

  Dobrý den, prosím o informaci, jaké country kapely budou 13. 8. vystupovat? Kolik stojí vstupné a dá se vstupenka koupit přímo před začátkem akce nebo se musí předem rezervovat?
  Děkuji za odpověď. Alena

  Dobrý den
  Účast potvrdily zatím dvě kapely, Fofr z Lanškrouna a osvědčená kapela Šutr z České Třebové, na potvrzení další kapely se čeká, jsou na dovolené.
  Vstupenky se budou prodávat až na akci, nelze je předem koupit ani rezervovat.Vstupné bude dospělí 40Kč,děti 10 Kč, bude se i grilovat.

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.