Kdy na Zámeček?

novy-letosni-letacek.jpg

Kdy se můžete vypravit na výlet na Zámecký vrch u Lanškrouna a prohlédnout si opravovanou věž a nedavno odhalené základní kameny Nového zámku u Lanškrouna, bývalého nádherného barokního poláce?

Byla zahájena letní sezona,a zajištěno i občerstvení, na nově vybudované venkovní terase si můžete i posedět a odpočinout.

NÁVŠTĚVNÍ DNY JSOU PÁTEK – 14 – 18 h
SOBOTA – 10  – 18 h
NEDĚLE  – 10  – 18 h O prázdninách přibude STŘEDA – 14  – 18 h

Mimo tuto návštěvní dobu pokud máte zájem o prohlídku s výkladem historie i současnosti a plánů do budoucna, můžete zavolat a domluvit si individuální prohlídku v nějakém jiném termínu podle možnosti.

Telefon je 776 642 277 od 10 – 18h

Pokud dojdete k Zámečku, a máte o prohlídku zájem, můžete také zavolat, pokud mohu, prohlídku umožním.

Lepší je však domluvit si předem termín, zvlášť početnější skupiny nebo výpravy s dětmi, mohu potom předem nachystat a osvětlit ve sklepení nějaké atrakce, aby si je návštěvníci mohli prohlédnout.

Přikládám letošní letáček, kde jsou ještě další informace, přeji pěkné počasí a příjemné zážitky z výletu.

Těším se, až se přijdete podívat,jak se z bývalé ruiny stává příjemné výletní místo s krásnou vyhlídkou do okolního kraje.

Od října do května je možnost si Zámeček prohlédnout po domluvě na výše uvedeném tel. čísle, pokud to bude možné i přes probíhající stavební úpravy, ráda Vás po věži a rozsáhlých sklepních prostorách provedu a mohu Vám něco povědět o historii, současném dění i plánech do budoucna. Je také možnost si zakoupit turistickou známku, pohlednice, suvenýry a drobnou bižuterii.

kastelánka Krasava Š.

Krasava Šerkopová
11. 6. 2008 6:39

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.