Hradozámecká noc poprvé i na Zámečku

Letos jsem přihlásila Zámeček k účasti na této celostátní akci pořádané každoročně PÚ, 1.9. od 20.00 – 2.9.- 7.00 budou mít zájemci možnost prohlédnout si z třetího patra zámecké věže celé okolí s nočním osvětlením.Aby bylo možno do třetího patra po zatím neosvětlených schodech dojít, bude na každém schodě svíčka a toto romantické osvětlení bude i ve větší míře ve sklepení,kam se návštěvníci,kteří v noci na Zámeček přijdou budou také moci podívat.

Kavárna s občerstvením a nočním meny bude otevřena celou noc a tak si bude možno dát něco dobrého a posedět v příjemném prostředí třeba u sklenky vína.

Ráno bude možno při slušném počasí vyfotit z třetího patra východ slunce,a ranní mlhu nad Lanškrounem, při svítání pokud neprší je z třetího patra nevšední pohled na celé okolí v ranním oparu.

Krasava Šerkopová
26. 8. 2012 7:26

Komentáře

Jeden komentář

  1. J.Svatáková

    Dobrý den. Na vašich stránkách je uvedeno, že hradozámecká noc je 1.9., přitom celostátní akce je „V sobotu 30. 8. 2014 propukne již pátá Hradozámecká noc“. Prosím o sdělení, zda je u vás skutečné v pondělí 1.9 a kolik je vstupné Děkuji

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.