AKCE v KVĚTNU

beh-do-vrchu-235-o-lanskrounsky-preclik-305.jpg
Krasava Šerkopová
8. 5. 2009 6:45

Fotogalerie

Komentáře

2 komentářů

 1. TOMAS MATEJKA

  LIDI JSOU JAKO KOBILKY.
  TAM, KDE NEMAJI PRIROZENEHO NEPRITELE VSE OBSADI A ZNICI.
  TOHO ZAMKU JE SKODA.
  BYL TAK ROMANTICKY NEDOTCEN I PARCELOU PARKU, ALE JAK JSEM JIZ NAPSAL, JSTE BARBARI A SKUDCI ZAROVEN.
  VITE, KAZDE MISTO MA SVUJ UCEL, ALE POZNAT TEN UCEL JE OTAZKOU ROZUMU A CITU, KTERY JAK VIDIM POSTRADATE.
  VSE KRASNE JE BEZ NADEJE CLOVEKU SVERENO A TAKY TO TAK VYPADA, AJI TO MRAVENISTE V LESE JE HEZCI A UZITECNEJSI NEZ ZAMECKY VRCH V RUDOLTICICH V CECHACH.
  JE MNE TO LITO, ZE VAM NEPISI NIC HEZCIHO, ALE ANI NECHCI KDYZ VIDIM TY URBANISTICKE UPRAVY, NENI MNE DO PLACE, ALE JSEM URCITE ZNECHUCEN.KDYBY NA VAS BYLI ZAVISLY VSECHNY ORGANISMY NA SVETE, ZNAMENALO BY TO KONEC, V TOMTO PRIPADE TA LEPSI STRANKA VECI. ZKUSTE DOPLNIT NADHERNOU TAPISERII OBDOBNYMI NEVKUSNYMI DOPLNKY A BUDE NA TOM STEJNE.
  CLOVEK JE UMELECKE DILO, ZAROVEN I BLB.

 2. krasava

  Píšete že zámku je škoda, no každý tu může vyjádřit svůj názor. Myslím si však, že by spíš byla škoda, kdyby se Zámeček, který na tom byl staticky velmi špatně, nechal spadnout, opravdu moc nechybělo. A pokud Vám vadí vzhled kuchyňského přístavku, tak si musíte uvědomit že je to zatím hrubá stavba, která po dokončení bude vypadat jinak,bude vzhledově upravena jako pokračující část původního zámku. Aby se návštěvníci, kterých se chodí podívat stále víc mohli občerstvit v hospůdce, musí být ovšem také kuchyň, která bude právě v přístavku. Možná by byla větší škoda nechat zámek chátrat dál a až by věž spadla, a zbyla hromada cihel a kamení, pak by se mohlo říkat, měli jsme barokní památku, už není. Ono je velmi jednoduché zkritizovat něčí velké úsilí, vždyť to nic nestojí.

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.