ZAHÁJENÍ OSMÉHO ROKU PROVOZU A ZNOVUOTEVŘENÍ KAVÁRNY SE 5.7.2014 SE VYDAŘILO

5.7.2014 f.Z.Ledlová 16Na akci,která začínala od 13 hodin se sešlo přes 300 návštěvníků z blízka i vzdálenějších míst. Dětem se kromě zábavy při různých hrách líbila možnost svézt se na koních z f.Skuhrov, kteří se už tradičně akcí na Zámečku účastní. Mohly si také zaskákat na trrampolínách, skákacím hradu nebo zatancovat s DJ Standou, který rozpohyboval děti i dospělé. Byla možnost zastřílet si z luiku nebo si vyzkoušet westernové dovednosti s Bleskovým Jackem a jeho partnerkou.Přijelo i několik  vojenských aut veteránů,která se všem líbila. Návštěvníci měli také možnost podívat se, jak se drátuje, koupit si zámecký pohled nebo suvenýr.

Někteří využili dvou možností prohlídky Zámečku i sklepení, žasli nad množstvím knoflíků v prvním patře,které se líbily i dětem, zkoušeli hádat kolik knoflíků je nalepeno na kočárku, a ve sklepení měli možnost nejen se ochladit,ale prohhlédnout si zámecký poklad a zajímavé fotografie.

Pro nové zámecké hostinské ,rodinu Pecháčkovu to bylo zahájení svého provozu na Zámečku, které se vydařilo, jídla i nápojů bylo dost a tak si každý mohl vybrat.Na léto si připravují hudební večery a další programy, tak se návštěvníci i lidé z okolí mohou těšit na další zajímavé programy.

Reportáž si přijela natočit i regionální televize OIK, nebo pan redaktor Pokorný z orlického deníku, později zde budou odkazy na tyto reúportáže.

Zámeček je přihlášen do celostátní akce Hradozámecká noc, která byla vloni velmi úspěšná a nyní se připravuje doprovodný program k této celovečerní a noční možnosti prohlídek Zámečku osvětleného velkým množstvím svíček.

 

Krasava Šerkopová
6. 7. 2014 6:19

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.