Zámeček se připravuje na sezonu

S přicházejícím jarem po letošní dlouhé zimě i Zámeček ožije přípravami na letošní sezonu. Nejdříve však musím všude pořádně uklidit, vyrobit nová informační tabla, doplnit výstavky fotografickou­,drátenickou a další. Domlouvá se právě,kdo a co bude vystavovat své výrobky nebo práce dětí v kterém ze dvou pater k tomu určených, aby výstavky byly co nejzajímavější.

Bohužel musím napsat i špatnou zprávu a tou je,že zámecká kavárna je prozatímně uzavřena,takže zatím není možné na Zámečku počítat s občerstvením.

 

Prohlídka je možná do začátku července po telefonické domluvě na tel: 776 642 277, o prázdninách bude otevřeno v sobotu,neděli a ve svátek od 10.00–18.00. a pak do konce roku opět po domluvě,hlavně prohlídky školních tříd či větších skupin je nutno domluvit předem.

 

Třetí ročník charitativní akce Knoflíkiády opět s pokusy o české rekordy už připravuji, program bude zaměřen spíše sportovně,budou různé soutěže,ale přijedou zahrát i divadelníci, přijede i oblíbený bublinám, vystoupí několik dětských tanečních i jiných skupin a bude i další zajímavý program kromě tvorby nejméně dvou nových českých rekordů.

Podrobnější informace o možnosti účastnit se a pokusit se o vytvoření jednoho z rekordů jsou v dlouhodobých informacích na těchto stránkách.

 

Zámeček bude také mít pro návštěvníky novou turistickou známku snovým motivem-pohledem na věž od vchodu, zatím tato známka ještě není k dispozici.

 

Postupně budu o všem co se připravuje zde i jinými cestami informovat

 

 

 

Krasava Šerkopová
5. 4. 2013 19:02

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.