Zámeček má BRONZOVOU medaili od „památkového komisaře“TV NOVA

V neděli 9.3. se ohlásil pan redaktor Petr Brzek že by chtěl natočit o Zámečku reportáž. Byla jsem v té době na nádraží v České Třebové,kde prodávám dřevěné magnetky, tak jsem sbalila stánek a stihla vlak. Prošla jsem se pořádně, nakonec se vše podařilo stihnout a reportáž se natočila. S panem redaktorem jsme prošli celý Zámeček, ve sklepení se podíval na rozhovor„zámeckých důchů“ a knoflíkový poklad. V prvním patře jsme zavzpomínali na před třemi roky mediálně velice sledovanou záhadu s kruhem ve sněhu a pak prošli v zbývající patra a pak jsem venku na kameru řekjla alespoň základní údaje o zámku, z těchto rozhovorů mám vždy největší obavy, nakonec to dobře dopadlo.

Reportáž byla vysílána další neděli,16.3. v hlav­ních večerních zprávách TV Nova. Líbila se mi  a podle ohlasu se líbila i ostatním. Druhý den se na mě lidi obraceli že to viděli a že se jim to moc líbilo. To mě potěšilo, a ještě víc to, že byla Zámečku přes různé nedostatky udělena bronzová medaile hlavní redakcí v Praze, to mi radost udělalo.

A na moji výzvu, která v reportáži zazněla, že Zámeček potřebuje ,,šíleného hostinského,, který by opět rozjel nelehký provoz občerstvení se přihlásili už 3 zájemci.   Tak doufám, že se nakonec podaří konečně občerstvení na Zámečkuopět rozběhnout.

Snad se Zámečku začíná blýskat na lepší časy, už by to opravdu potřeboval.

 

 

Krasava Šerkopová
18. 3. 2014 21:06

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.