Zámeček a Lanškrounská Kopa

V sobotu při Lanškrouské Kopě na Zámeček přijeli motorkáři veteráni zakončit letošní sezonu a tak mohli návštěvníci vidět nejvíce historických motorek a vozidel, které na Zámeček zatím přijely. Byla to opravdu zajímavá podívaná jak můžete vidět na přiložených fotografiích.

Protože jsem večer šla do Lanškrouna podívat se na závěrečný program Kopy, přikládám pro zajímavost také několik fotografií ze závěrečného ohňostroje,které se mi přitom podařilo udělat.

Na Zámečku bude v sobotu 19.9. na ukončení Mystické noci zase ohnivá podívaná, která bude také jistě zajímavá. Přípravy pomalu vrcholí, ve sklepení probíhají zabezpečovací a úklidové práce,věž to čeká v týdnu. Budeme se snažit, aby se všem, kteří se přijdou na tento velmi unikátní a poprvé v zámeckých sklepeních předváděný program podívat na Zámečku líbilo a odcházeli se zajímavými zážitky. Bylo domluveno, že šermířské hry pro děti budou přivezeny dříve, hned od 14hod, aby jich mohly využít všichni kteří budou chtít. Ty nejšikovnější dostanou díky sponzorům v soutěžích pěkné ceny.

I když je tato akce na závěr sezony, návštěvníci si mohou Zámeček prohlédnout kdykoli po telefonické domluvě i během zimního období, každý rok se přicházeli podívat na Zámeček, který má i v zimně své kouzlo a pohled na zasněženou okolní krajinu z třetího patra věže je také zajímavý. Až bude možno posedět si s občerstvením v teple a suchu v přízemní místnosti, kde práce velmi pokročily,bude Zámeček navštěvován i v zimě všemi, kteří mají rádi procházky zasněženou krajinou a budou si moci na Zámečku odpočinout. To byl tak trošku náhled i do budoucnosti.
kastelánka Krasava Šerkopová

Krasava Šerkopová
13. 9. 2009 9:01

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.