Z oslavy ročního provozu

57708-odpoledne.jpg .57708-nejmladsi-ucastnik-vytvarne-souteze.jpg .57708-dama-v-sedle-predvadi-drezuru.jpg .57708-prijela-dama-v-sedle.jpg .

Počasí bylo nakonec docela příjemné a tak návštěvníci, kteří si přišli prohlédnout změny v zámecké věži i okolí mohli také vidět ukázku drezury kterou přijela předvést Dáma v sedle. Děti si užily skákacího hradu, mohly se zůčastnit malování obrázků, nebo zábavných her. Byly také předány ceny první části výtvarné soutěže,obrázky jsou vyvěšeny ve věži. Druhá část bude probíhat celé léto a celkové výsledky budou vyhlášeny na podzim.Děti tak mohou i dál malovat Zámeček a jejich obrázky budou ve věži postupně vystaveny.

Na několika přiložených fotografiích si můžete prohlédnout, jak to na oslavě vypadalo, další obrázky budou přidány příště.

Jsme rádi, že se na opravovaný Zámeček přijíždí podívat další návštěvníci, postupně si mohou prohlížet stále víc materiálů z minulosti, postupu oprav i současnosti, posedět na nové terase a dát si i nějaké občerstvení podle současných možností.

Přeji pěkné počasí a příjemný výlet na Zámecký vrch.

kastelánka

Krasava Šerkopová
8. 7. 2008 3:43

Komentáře

2 komentářů

  1. hanka

    Děkujeme za příjemně strávený den. Rádi se budeme vracet.
    Zámeček má své kouzlo!

  2. krasava

    Rádi Vás zase uvidíme, to potěší, snad už bude mít Zámeček příště více co nabídnout

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.