Veletrh cestovního ruchu Infotour

Na turistický veletrh Infotour, který proběhl 16.-17. března v Hradci Králové se sjeli zástupci různých rekreačních i sportovních zařízení, památek a dalších pro turisty zajímavých míst.

Jako kastelánka Nového zámku u Lanškrouna jsem také na veletrhu byla pozvat zájemce na prohlídku této barokní památky a náhodou jsem byla u prezentačního stolku v expozici destinační společnosti Orlické hory -Podorlicko vedle recepční hotelu Studánka Petry Šaravcové, který je v lese malý kousek od Rychnova nad Kněžnou.

Zaujal mě milý přístup slečny Petry k zájemcům o informace a její velmi pěkný a informativní výklad možností hotelu, informace o novinkách a vysvětlení možností, které mohou zájemci o pobyt využít.Její prezentace hotelu Studánka na tiskové konferenci byla zajímavá, přes to, že měla na ni jen velmi omezený čas, dokázala vystihnout to podstatné. Moje vyprávění o Zámečku také reportéry zaujalo, druhý den se o Zámečku psalo v hradeckých novinách v článku o zahájení tohoto veletrhu.

Hotel Studánka je jistě pro návštěvníky příjemné místo a pokud jsou všichni zaměstnanci tak příjemní jako slečna recepční, jistě se pobyt hostům líbí a rádi se do tohoto nově po rekonstrukci otevřeného hotelu s všestrannou péčí a milým přístupem vracejí.

Na veletrhu probíhal i zajímavý doprovodný program, jehož součástí bylo několik vystoupení skupiny mužoretů z Hořic s názvem Art-rosa které mělo u diváků vždy velký úspěch.

Pěkné také byly kostýmy,v nichž se mezi stánky procházeli Hrabě a Hraběnka z Potštejna se svojí družinou, a zájemci se mohli o velmi obsáhlé a zajímavé nabídce tohoto výletního místa dozvědět přímo od provozovatelů o všem, co je pro návštěvníky letos připraveno.

Velmi zajímavé bylo představení světové novinky, unikátního řešení pro cyklistické rodiny, cyklokočárek Dandy, který umožní pohodlné cestování rodinám s menšími dětmi.

Pořadatelé zajistili pro vystavovatele dobré podmínky a myslím, že návštěvníci, kterých přišlo opravdu hodně nelitovali, že se na veletrh přišli podívat, a některé z nabízených možností jistě využijí při svých výletech za poznáním. Někteří se jistě zastaví i na Novém zámku u Lanškrouna,o kte­rý se starám jako kastelánka a každého ráda provedu po této zajímavé barokní památce s pohnutým osudem, která slaví letos několik výročí a má co nabídnout.

 

                                                                                                            Krasava Šerkopová

Krasava Šerkopová
20. 3. 2012 15:51

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.