Už se zase TOČÍ, pivo i kofola

Kavárna na Zámečku začala po půl roce opět fungovat v prozatimním provozu. Návštěvníci si mohou dát točené pivo Holba Šerák , točenou kofolu,kávu a další občerstvení. Pro návštěvníky i hosty kavárny je tak opět zajištěno základní občerstvení, které letos zatím chybělo.

Připravují se ochutnávky zajímavých vín z malých vinařství, o termínu budou informace v Lanškrounských listech, v infocenteru a na letácích.

Srdečně zveme k posezení pod věží všechny,kteří se na Zámeček vypraví.

Krasava Šerkopová
27. 6. 2011 2:52

Fotogalerie

Komentáře

5 komentářů

 1. Vladimír

  Pokud chcete ze Záměčku udělat něco víc, zkuste to dělat pořádně. Špatným „pivem“ si lidi v České republice nezískáte…

 2. krasava

  Mohu se zeptat,co jste tím „špatným pivem“myslel? Rozběhnout provoz po půl roce vůbec nebylo jednoduché to mi můžete věřit, hostinský musí překonávat nejrůznější a neobvyklé překážky a točí takové pivo, jaké je v okolí podle ohlasů oblíbené a točit ho on i jeho kolega umí pořádně, tak v čem je problém?

 3. Jaroslav

  Dobrý den,pokud mohu posoudit,tak pivo je na zámečku dobré,jen by z obsluhy nemusel být cítit alkohol:-).Další věcí je přes léto vybudovat altán(z placht­y),tím by se jistě přilákalo více zákazníků a nemusel bych z piva vytahovat okvětí z okolních líp.:-).

 4. krasava

  Dobrý den
  V pivu tedy problém není,obsluze Vaši připomínku vyřídím. Zastřešení venkovní terasy z plachty není možné, buď by nám ji do týdne někdo spolehlivě ukradl,jako nedavno jednu z dřevěných lavic za 12 000 Kč, nebo by ji vítr roztrhal, jako reklamní banery za velmi krátkou dobu. Zastřešení venkovní terasy bylo v plánu,jenže majitelé ńyní musí řešit důležité opravy zdí aby do věže nezatékalo před zimou, a na zastřešení terasy nejsou finanční prostředky.Je možno to částečně řešit vekými slunečníky,od pivovaru,zatím ale také nejsou.Snad se situace postupně zlepší,je to stále pouze prozatimní provoz a nový hostinský je na Zámečku teprve krátkou dobu a provoz teprve rozbíhá.

 5. Jaroslav

  Ok,děkuji za odpověd a přeji v dnešní nelehké době jen samé úspěchy.

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.