Upravený knoflíkový trůn a další novinky na Zámečku

I v letošní sezoně se návštěvníci mohou těšit na prohlédnutí unikátní sbírky knoflíků, která získala několik rekordů českých a v Londýně nám uznali i rekord světový. Včera jsem nově upravila knoflíkový trůn, aby se na něm lépe dalo sedět když se třeba děti chtějí na něm vyfotit, ale někdy se rádi vyfotí i dospělí. I na další, drátenické výstavce postupně přibývají další , nejen drátované výroky současné, i výrobky kterým je třeba i kolem 100 let.

I letos je možno zakoupit si zámeckou magnetku která je na fotografii, a vybrat si z několika druhů vloni vydaných nových pohlednic a také mají návštěvníci při prohlídce možnost vybrat si některé z různých drobných drátovaných výrobků z černého nebo měděného drátu.

Už tradičně je prohlídka sklepení při svíčkách a s baterkami, které doporučuji si s sebou na prohlídku donést, i když několik na půjčení tam je. Také je třeba počítat s tím, že občerstvení už je několik let uzavřeno a mít zajištěné hlavně nápoje.

Prohlídka trvá cca 50–60 minut, projdeme s návštěvníky tři patra zámecké věže a potom sejdeme 6m do sklepení, kde je teplota nyní kolem 9 stupňů, sklepením se prochází cca 10 –15 minut při romantickém osvětlení svíčkami.

Pravidelně o prázdninách v So, Ne a o svátcích jsem na Zámečku od 10 do 17 hodin, po domluvě je možno i déle, a je možno domluvit případně i noční prohlídku.

Ve všední den je možná prohlídka po domluvě na tel: 776 642 277

Srdečně zvu a těším se na návštěvníky letošní 17 sezony která právě začíná.

Krasava Šerkopová

Krasava Šerkopová
1. 7. 2023 6:22

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.