Tajemná Hradozámecká noc se blíží

I letos je Zámeček přihlášen k této celostátní akci, předchozí ročníky ukázaly, že návštěvníci vítají možnost podívat se po setmění z výšky 20m na osvětlené okolí i město Lanškroun.Také sklepení osvětlené spoustou svíček návštěvníky láká.

Rozmístit víc než 400 svíček po věži i sklepení dá dost práce, ale pohled který Zámeček osvětlený svíčkami nabízí stojí za to. Podvečerem bude od 19 hod po zahájení provázet country kapela Půlitr, a také se objeví čarodějnice, a děti se už nyní těší že opět kolem 21 hod se v okně 1.patra objeví bílá paní, se kterou až přijde dolů se budou moci zájemci i vyfotit.

Tradičně oblíbené barevné nápoje a cocktaily nabídne Party bar a zámecká kavárna zajistí další občerstvení.

Zámeček měl vždy pěknou účast a umístil se většinou na 20 místě v počtu návštěvníků z cca 80 památek, to je pěkné umístění a jestli bude přát počasí, jistě se přijde pobavit zase dost návštěvníků.

Letos pravděpodobně vyhovím těm, kteří říkají, že by bylo zajímavé procházet sklepení také osvětlené pouze svíčkami, byla by to zajímavá změna a pro návštěvníky by procházka po rozměrném sklepení pouze při svíčkách byla jistě hodně zajímavým zážitkem, který jinde zažít nemohou.

Zvu všechny,kteří mají rádi tajemno a romantické osvětlení svíčkami na tuto pěknou akci.

Informace na tel:776 642 277 nebo kastelankazam@seznam.cz

Krasava Šerkopová
21. 8. 2017 8:54

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.