Průzkum paranormálních jevů

Letos se mi ozvali členové Společnosti pro výzkum paranormálních jevů z.s. s tím, že by rádi přijeli se svými přístroji a zkusili natáčet ve věži i sklepení možné projevy paranormální aktivity. Při předběžné návštěvě Zámečku před prázdninami si dvě členky této společnosti prohlédly všechny dostupné prostory, a také jsem je informovala, že si budou muset zajistit pro své přístroje spolehlivý zdroj elektřiny, protože po letošních silných deštích na Zámečku vyskakují jističe sotva se proud zapne.

Nakonec monitorování probíhalo přes 7 hodin, od 19 hodin  21.7. do 2.30.22.7., ve věži byly instalovány 4 statické kamery, ve sklepení také a s další nahrávací i zobrazovací technikou jsme procházeli věž i sklepení. Zajímavé to rozhodně bylo nejen pro členy spolku,ale i pro mě, ještě nikdy na Zámečku nebyl nikdo s takovouto technikou, hlavně jednu kameru mají zvláštní, která snímá v jiném spektru než běžná kamera a dokáže zobrazit v bodech a čárách případný pohyb jevů, které jinak nejsou vidět. Na této kameře se skutečně v 1.i 2. patře něco zobrazilo, až budou snímky tak je sem také přidám.

Rozhodně tento průzkum patří k tomu nejzajímavějšímu,co se na Zámečku za dobu provozu dělo a jsem velice zvědavá až bude ta spousta zobrazovacího a zvukového materiálu zpracována jestli se opravdu prokáže výskyt paranormálních jevů na Zámečku. Bude to nějakou dobu trvat, materiálu se nahrálo opravdu hodně a  vše musí členové týmu projít. Výsledky pak zveřejníme, zde i na stránkách spolku:  www.posmrtnyzivot.net, kde je také podrobněji vysvětlena funkce této zvláštní kamery.

Krasava Šerkopová
26. 7. 2020 3:48

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.