Prohlídka Zámečku

I přes to, že je letošní jaro celkem chladnější zájem o prohlídku je, zatím je třeba se předem objednat na tel. 776 642 277 nebo e mailem : kastelankazam@seznam.cz

Letos si už věž a sklepení prošlo několik desítek návštěvníků, kteří si mohli prohlédnout i několik nových exponátů na drátenické výstavce, vyrobených starými dráteníky, které se mi podařilo získat. A v letním období  bude možno vidět nebo si i zakoupit i další nové výrobky z drátu, které na Zámečku ještě vystaveny nebyly. Během příprav na letošní sezonu jsem kromě úklidu sálů také převlékla jednoho ze skřítků kteří hlídají poklad ve sklepení. Ještě upravuji části vystavené knoflíkové sbírky a doufám, že do ní přibude nějaké nové knoflíkové zvířátko.

Překlady starých textů se ani vloni ani letos zatím nedělají, možná něco se podaří na podzim. Při návštěvě badatelů před dvěma lety jsem se alespoň dozvěděla něco zajímavého, co nyní mohu při prohlídce dávat k uhodnutí návštěvníkům, někdy uhodnou, někdy ne a pak jim to v 3 patře ukáži.

 

Krasava Šerkopová
24. 5. 2023 13:46

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.