Připravuje se oslava 10 výročí otevření a tvorba dalšího Českého rekordu

Od zahájení provozu 7.7.2007 už brzy uběhne skutečně 10 let, kdyby mi někdo tenkrát řekl,co vše během nich na Zámečku zažiji,nevěři­la bych.

Přípravy Zámecké oslavy, která bude 5.7. od 14 hodin začaly už koncem loňského roku a nyní se dodělávají poslední úpravy letáku. S provozovatelkou kavárny Blankou Pecháčkovou každá zajišťujeme část programu a snažíme se ,aby v něm bylo pro každého něco.

Vstup bude zdarma, ale každý stejně dostane vstupenku na ruku s číslem, jednak aby se vědělo,kolik návštěvníků na akci přijde,a také se budou číslka vstupenek 10× losovat. Bude 10 dárků, za každý rok jeden a protože číslo dostane i miminko v kočárku a prostě všichni,každý bude mít šanci některou z odměn získat.

Děkuji všem sponzorům,kteří už přispěli a doufám,že se najdou ještě další,kteří obohatí toto losování o další pěkné dárky.

Kromě příprav na oslavu se nyní připravuji na účast na mezinárodním veletrhu umění Artfest v Praze Holešovicích v Průmyslovém paláci,kde budeme s ostatními pozvanými umělci tři dny vystavovat své výrobky, já hlavně drátování, ale i výrobky z kroužků a ručně malované magnetky podle vlastních návrhů.Protože letos nebude Knoflíkiáda, ale stále pokračuje její charitní část tak jsem si v rámci veletrhu vymyslela  že vyrobím nový Český rekord s návštěvníky veletrhu a dodělá se pak na Zámečku a vyrobí se unikátní srdce z měděného drátu, které se dá s deseti obrazy,které zase na charitní účel namalují vystavující malíři během festivalu do aukce, a výtěžek dostane nadační fond Krtek,který v Brně pečuje o děti v léčbě onkologického onemocnění. Byla jsem se v nadaci i za dětmi v nemocnici podívat, musím přiznat,že na to nezapomenu, ale tím víc jsem rozhodnutá udělat maximum,aby se srdce,jehož výroba nebude nic jednoduchého co nejlépe podařilo,aby se účastnilo co nejvíce návštěvníků veletrhu a nakonec se za něj co nejvíce získalo pro nadaci, která dělá nezastupitelnou podporu rodinám,jejichž nejmenší bojují s tímto zákeřným onemocněním.

O tvorbě rekordu se v aktualitách bude ještě psát podrobněji, jak budou přípravy pokračovat

Krasava Šerkopová
2. 6. 2017 5:54

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.