Rekordní „knoflíkový had“ bude pěkně dlouhý

V pátek 13.8. přinesla na Zámeček Kristýnka návlek, na kterém jsem napočítala 1000 knoflíků, měří přes 26 metrů. Je to velká konkurence pro ostatní jednotlivce, i když Radek už navlékl také podobný počet knodflíků, říkal že ho to docela baví, a ještě v pátek k večeru donesl další navlečené knoflíky. Jsem zvědavá, kdo bude nakonec první v soutěži jednotlivců, protože jsem dostala slib od jednoho podnikatele, že k první ceně přidá přehrávač MP3, takže první cena bude v hodnotě skoro 3000Kč, protože věci v hodnotě přes 1000 už pro toho kdo bude první mám.

I další ceny za druhé a třetí místo budou stát za to, tak se dětem námaha s navlékáním vyplatí.

V sobotu 14.8. ráno s návlekem od Kristýnky měří knoflíkový had už 356,59 metrů a je na něm 13 095 knoflíků, další dva návleky jsem pro další přípravné práce ani nestihla přidat, takže knoflíkový had ještě povyroste. 

V pátek donesla první návlek i děvčata která spolupracují s Bleskovým  Jac­kem, a prý ještě donesou další, abychom měli knoflíkového hada pěkně dlouhého.

Ten se bude při akci před věží celý rozmotávat a komisař agentury Dobrý den ho bude měřit, to bude hodně zajímavé, jsem sama zvědavá jak dlouhý nakonec bude, zatím se měří před obalením do folie, a potom se bude měřit obalený a svázaný, tak se uvidí.

Bude s tím rozmotáním ovšem velká práce, zatím největší návlek váží 14 kilo a bude s jeho rozmotáváním a pak zase s namotáváním  velká práce, i s ostatními menšími návleky to nebude jednoduché, skoro všechny váží kolem 5 kg, nyní už budu dělat o něco lehčí, ale zase jich bude více.

Krasava Šerkopová
14. 8. 2010 7:29

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.