Prázdniny začínají a Zámecká oslava se blíží

Začátek letošních prázdnin je pro Zámeček významný, 5.7. totiž oslavíme 10 let od zahájení provozu.Přípravy na oslavu jsopu v plném proudu a protože jak to zatím vypadá má být i pěkné počasí,dá se předpokládat,že to skutečně pořádně oslavíme.

Program bude až do 22.hodin pestrý pro děti i dospělé, každý si může najít,co se mu bude líbit, kavárna připraví různé občerstvení, a na ohnivou show se těším už nyní, bude stát za to. Děkuji také všem účinkujícím i ostatním,kteří při akcích pomáhají.

Při Zámecké oslavě povyprávím,co se za těch 10 let na Zámečku dělo, už nyní bych ale ráda poděkovala i zde těm několika sponzorům,kteří to se mnou těch 10 let vydrželi a každý rok Zámečku přispěli. Je jich bohužel málo, celou tu dobu podporuje Zámeček f.Sanela, obec Rudoltice a f.Omega tech, kterým jsem velice vděčná. I ostatní sponzoři si pochopitelně zaslouží poděkování, za ty,kteří pomohli nejvíce bych zde ráda uvedla f. MTA Group, klempířství Man,f.Vapi a Albi, město Lanškroun a další.

Chci také poděkovat všem dárcům za věcné ceny do 10 losování vstupenek, které během odpoledne proběhne a 10 návštěvníků má možnost vyhrát pěkné dary, třeba koloběžku,zásobu výborné kávy,lampičku a další pěkné věci do domácnosti i pro radost.

Při oslavě se také každý bude moci účastnit dalšího,10 pokusu o Český rekord-výroby částí na další unikátní drátované srdce, podrobnosti příště.

Já i paní Pecháčková, která většinu programu na akci zajišťuje zveme srdečně všechny aby s námi přišli oslavit toto významné výročí,protože udržet Zámeček v provoztu za těch tvrdých podmínek není jednoduché.

Krasava Šerkopová

Krasava Šerkopová
1. 7. 2017 6:25

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.