Na vysvětlení příčiny roztátého kruhu u Zámečku se začalo pracovat

Chceme najít důvod, proč se kruh podle různých svědků nejméně v loň­ském a letošním roce ob­jevuje a byla v něm naměřena poměrně vysoká teplota půdy, v různých denních dobách, byla pro potvrzení a vyloučení různých vlivů měření teploty prováděna i v noci, kdy nesvítilo slunce ani netálo, naopak mrzlo.

 

Především díky reportáži na TV Nova jsme získali cenné informace, a mezi nimi i jednu, která nám nikomu před tím známa nebyla a změnily se i okolnosti mající na tento úkaz vliv.

Po zveřejnění v tisku nám byly doručovány další informace, z nichž některé zcela jistě nepravdivé, jiné nám pomohly dozvědět se o Zámeckém vrchu i Zámečku a jeho sklepeních více.

 

Nelze opomenou vysokou návštěvnost na Zámeckém vrchu a zájem senzibilů i věštců. Nejčastější klasifikace jevu byla termální voda, elektrický proud, staré sklepení, přírodní plyny­.Podrobnější seznam nejčastěji zmiňovaných příčin je možno si přečíst na Zámečku.

 

Díky jim se zrodily další otazníky, které nepřímo souvisejí s teplým místem.

Nejvíce nás zaujalo tvrzení, že ve sklepeních byli za války nacisti a možná ukrývali i dokumenty. Na otázku zda se jedná o poklad, to bylo jasně popřeno.Zvláštní je, že to neřekl pouze jeden senzibil. Faktem je, že pod Zámečkem, i podle  svědků jsou chodby, a další podzemní prostory, které zatím nemáme možnost nalézt.

A aby toho nebylo jen tak málo, tak skutečně podle našeho dalšího zjištění na Zámečku byla německé posádka. A to je zajímavé.

 

Z naši osobní zvědavosti jsme začali s přípravami na průzkum. Aby později mohl  přijet odborník který by provedl testy a měření, které by měly určit přesnou příčinu tohoto poměrně dlouho trvajícího jevu.

 K dnešnímu dni jsme provedli skrývku v hloubce ca 55 cm a našli několik různých předmětů Zda bezprostředně souvisí s jevem zatím ještě není prokázáno.

 

Kruh je ohrazen a není možno do něj vstupovat pro velké nebezpečí úrazu, je zakryt plachtou proti deš­ti.

 

Doposud neznáme přesné datum, kdy přijedou odborníci potřebná měření a testy provést.

Nebudeme zatím spekulovat, co je konkrétní příčina. Co jsme zveřejnili, jsou pravdivé údaje a přesto na ně byly různé reakce. Zveřejníme veškeré skutečné poznatky a informace až bude vše řádně prověřeno.

Vše ostatní mohou být svobodné úvahy, na které má každý právo.

 

Za důvěru, snahu pomoci a podporu všem velice děkujeme.            kastelánka

                                                                                       

Krasava Šerkopová
28. 2. 2010 1:19

Fotogalerie

Komentáře

3 komentářů

 1. Honza

  Kdy by mel zacit oficialni vyzkum? A jake predmety se nasly? Neco zajimaveho?

 2. kastelánka

  V nejbližší době odborník předměty prohlédne, určí se další postup a jakmile bude známa přesná příčina všech faktorů způsobujících tento jev bude zveřejněna na těchto stránkách,i v me­diích.

 3. Honza

  Tak už to víme. 4tá minuta od konce
  http://archiv.nova.cz/…-3-2010.html?s=0

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.