První Informační medailonek o Zámečku měl premieru 24.4.na TV OIK

Když mi paní redaktorka Bartoňová z redakce regoinální TV OIK řekla, že přijdou natočit informační medailonek, sice jsem se při představě kamery a mikrofonu vyděsila, ale zároveň mě potěšilo, že se Zámeček stává zajímavým místem i pro natočení takového pořadu. Na několik fotografií z natáčení je možno se podívat pod článkem.

Na přípravu jsem neměla moc času, ale podařilo se mi doplnit výstavku knoflíků nitěnými knoflíky od výrobce, a instalovat i další při prohlídce pro návštěvníky zajímavé předměty a informace i fotografie. Paní redaktorka s kameramanem přijeli natáčet v sobotu 14.4..Protože se mi zároveň nahlásili i návštěvníci z Litomyšle na prohlídku, měli při ní i zajímavé zážitky z natáčení. Postupně jsme s kamerou prošli celou věž i sklepení, na závěr se mě paní redaktorka vyptala na vše, co se na Zámečku dělo, i co se připravuje a co mohou návštěvníci při prohlídce vidět nebo jaké akce se připravují i jaké suvenýry je možno na Zámečku koupit.

Pod tímto odkazem se na první informační medailonek můžete podívat a inspirovat se k návštěvě Zámečku nebo připravovaných akcí. Snad se podařilo najít nové provozovatele občerstvení a tak by Zámeček mohl nabídnout návštěvníkům nejen zajímavou prohlídku, ale i něco dobrého. Kdy bude zahájem provoz občerstvení ještě není jisté, ale rozhodně pro to, aby to bylo co nejdříve všichni uděláme maximum. Sezona začíná 28.4.

 

Informační Medailonek o Zámečku – Tv OIK

http://www.oik.cz/view.php?…

Krasava Šerkopová
24. 4. 2012 22:18

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.