Do Knoflíkiády zbývá 13.dní

Na Zámečku se v posledních dnech toho děla spousta,včera byl 30 ročník běhu do Vrchu pořádaný sdružením Activity, tentokrát i s dětským dnem, na který přijel i kouzelník. Tradiční sportovní akce tak byla tentokrát pro účastníky a návštěvníky ještě zajímavější, ví­tězové si odnášeli hodnotné ceny.

Na Zámeček  byly dopraveny další návleky včetně toho zatím nejdelšího, který byl dovezen až ze Znojma. Pracuje se na jejich obalení do folie,aby se s návleky dalo manipulovat při pokusu o rekord a jen mě mrzí,že přes poměrně velkou propagaci a opakované výzvy v tisku i jinak přišlo zatím pomoci jen velmi málo dobrovolných pomocníků. Příprava návleků je nutná a na některých je třeba spočítat knoflíky, sama to ovšem těžko mohu zvládnout při vší další práci a přípravách akce. Doufám,že nyní před akcí snad někdo přijde pomoci, dnes a příští víkend  a hlavně 4.6. od rána, to bude potřeba co nejvíce ochotných rukou, aby se návleky rozložily na plachtu.

Ve fotogalerii se můžete podívat co se v poslední době na Zámečku dělo, jak vypadají různé návleky a jejich zpracování, v prvním patře jsou už nyní doslova statisíce knoflíků a stále jich přibývá.Letošní knoflíkové rekordy budou rozhodně stát za to.

O postupu příprav se můžete dočíst i v tisku, nebo se podívat na reportáže na stránkách TV OIK stačí do vyhledávacího okénka zadat KNOFLÍKIÁDA a zobrazí se několik zpráv u kterých je možno se podívat i na videoreportáže nejen z našeho „knoflíkování“.

Velmi bych zde chtěla poděkovat všem sponzorům a patronům za podporu, i všem,kteří přišli a ještě přijdou pomoci s návleky a doufám,že se podaří připravit pěknou akci díky které se pomůže potřebným.

Krasava Šerkopová
22. 5. 2011 6:11

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.