IRON Fest se přítomným posluchačům líbil

Počasí tentokrát další zámecké akci přálo a tak si mohli posluchači v klidu poslechnout všechny kapely a účinkující, kteří jim přijeli zahrát oblíbené skladby. Jeho pořadatel J.Loskot také v průběhu Iron Festu poděkoval všem sponzorům a partnerům, bez jejichž pomoci by se akce na Zámečku pořádat nedaly a popřál posluchačům dobrou zábavu.

Jako první vystoupila kapela Orchidea, která zde hrála poprvé, a potom odjížděla na další vystoupení, přijela dříve a se zájmem si její členové prohlédli i zá­meckou věž a sklepení,po ní zahrála posluchačům kapela Snaeffel, která vystoupila už na prvním ročníku. I další kapela Dvacet Facek už na Zámečku, kde prý se jejím členům velice líbí vystupovala podruhé, postupně přibývající posluchači si potom mohli poslechnout vys­toupení  Olgy Lounové s kapelou, které se všem líbilo. Večerní program pokračoval a na podium přišla kapela O5 a Radeček, po ní bavící se návštěvníky ještě více rozehřálo vystoupení které předvedl Xindl X, před podiem si posluchači už tradičně zařádili při vystoupení okolobrněnské kapely Štejšn, která na Iron Festu také úspěšně vystupovala v prvním ročníku. Nad ránem zahrála kapela Bulldock a jejím vystoupením Iron Fest 2010 skončil.

Ve fotogalerii se budete moci co nejdříve podívat na všechny účinkující a kapely a fotografie z průběhu celého dne. Fotili Zdena Ledlová, Marie Plisková a Jiří Horský, kteří fotí i na dalších akcích, a kterým za jejich obětavost velice děkuji.

Na Zámečku se tentokrát úplně všichni kteří na Iron Festu účinkovali podepsali jak do zámecké kroniky tak na tablo, které tam zůstane vystaveno.                             kastelánka

Krasava Šerkopová
1. 8. 2010 9:00

Komentáře

2 komentářů

  1. Zdeňka (Stějšn)

    Dobrý den Krasavo !
    Ještě jednou díky za příjemně strávený čas před naším vystoupením, prohlídka byla velmi zajímavá a celkově byla na Iron festu výborná atmosféra! Moc se těším na fotečky ! Mějte se krásně a držím pěsti ........!

  2. krasava

    Díky moc, jsem ráda že se Vám všem Zámeček líbil a už se těšíme až zase přijedete někdy příště. Fotečky budou.

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.