Country na Zámečku

Odpolední sobotní pečlivě připravený program nám úplně naruby převrátilo počasí. Silný déšť, který po čtrnácti dnech pěkného počasí začal přesně v půl druhé, kdy byl zvukař, moderátor i první účinkující připravení na zahájení trval až do večera. V rohu louky už byli jezdci i koně z farmy Kněžour připraveni svézt děti a později i předvést jezdecké ukázky. Lilo tak silně a vytrvale, že ovšem po nějaké době, kdy všichni doufali že déšť přestane, museli s koňmi zase odjet. Odjel nakonec i zvukař a účinkující i návštěvníci se přesunuli do věže. Členové kapely Ponny Expres, jejíž účinkování bylo jedním z překvapení programu, kteří si nejdřív prohlédli zámeckou věž i sklepení, nakonec všem kteří si přišli poslechnout i v provizorních podmínkách krásně přes hodinu hráli v prvním patře věže.Bleskový Jack doplnil jejich vystoupení zajímavými ukázkami svého umění s pistolí. Ve druhém patře provozovatelé občerstvení se svými pomocníky a stánek s medovinou zatím i za cenu veliké dřiny, protože vše museli vynést po 70 točitých schodech, zařídili provizorní „hospodu“ kde se točilo pivo i byla možnost dát si medovinu nebo si nechat donést grilované maso i dobré grilované makrely, které se dělaly i večer, kdy už přestalo pršet.

Pro velký zájem tam také na chvíli přišel zazpívat i dívčí vokální kvartet Hlasy ve tmě z Lanškrouna jako doprovod k ukázkám Bleskového Jacka Po odjezdu kapely Ponny Expres na jejich další vystoupení členky skupiny zpívaly posluchačům v klidném prostředí prvního patra.Také ještě zazpívaly s doprovodem na kytaru písničkáře Jirky Hurycha. Po odjezdu všech účinkujících si návštěvníci poseděli a povídali v druhém patře až do pozdních nočních hodin a s posledními vytrvalci jsme si šli později sednout k táborovému ohni, kde nebyla nouze o různé úsměvné historky ze života a protože za celý večer nespadla už ani kapka, příjemně jsme si poseděli dlouho přes půlnoc. Jak začíná být na Zámečku už pěknou tradicí, i tentokrát, přesto že nepřízeň počasí zhatila připravený program, všem obětavým účinkujícím i návštěvníkům se na Zámečku líbilo. Náš velký dík tak tentokrát nepatří jen sponzorům, jako jsou lékárny Regena a Energia, Espreso Gastro Y.Stasiowski ,F& R Pirátes, Ekosystém Dvořák a další, ale také všem, kteří s námi přestáli nepříznivé a provizorní podmínky. Srdečný přístup a obětavost všech účinkujících, zejména členů kapely Ponny Expres, skupiny Bleskového Jacka, písničkáře Jirky Hurycha i členek vokální skupiny Hlasy ve tmě a ostatních nám pomohl překonat všechny těžkosti způsobené počasím.Všem, kteří na Zámečku vytrvali se vystoupení moc líbila, mohli se i pobavit a občerstvit, přesto že to nebylo pro obsluhující, kteří obětavě nesčetněkrát vyšli se vším potřebným schody do druhého patra jednoduché. I všichni kteří pomáhali občerstvení zajistit, u grilu i ve stánku a věži si tak také zaslouží velké poděkování. Ukázalo se také, že se náš zámecký tým s obětavými pomocníky a s podporou ostatních dokáže poprat s různými překážkami a úspěšně překonat i velmi nepříznivé podmínky.

Jak začíná být na Zámečku už pěknou tradicí, i tentokrát, přesto že nepřízeň počasí zhatila připravený program, všem obětavým účinkujícím i návštěvníkům se na Zámečku líbilo. Náš velký dík tak tentokrát nepatří jen sponzorům, jako jsou lékárny Regena a Energia, Espreso Gastro Y.Stasiowski ,F& R Pirátes, Ekosystém Dvořák a další, ale také všem, kteří s námi přestáli nepříznivé a provizorní podmínky. Srdečný přístup a obětavost všech účinkujících, zejména členů kapely Ponny Expres, skupiny Bleskového Jacka, písničkáře Jirky Hurycha i členek vokální skupiny Hlasy ve tmě a ostatních nám pomohl překonat všechny těžkosti způsobené počasím.Všem, kteří na Zámečku vytrvali se vystoupení moc líbila, mohli se i pobavit a občerstvit, přesto že to nebylo pro obsluhující, kteří obětavě nesčetněkrát vyšli se vším potřebným schody do druhého patra jednoduché. I všichni kteří pomáhali občerstvení zajistit, u grilu i ve stánku a věži si tak také zaslouží velké poděkování. Ukázalo se také, že se náš zámecký tým s obětavými pomocníky a s podporou ostatních dokáže poprat s různými překážkami a úspěšně překonat i velmi nepříznivé podmínky, Jak začíná být na Zámečku už pěknou tradicí, i tentokrát, přesto že nepřízeň počasí zhatila připravený program, všem obětavým účinkujícím i návštěvníkům se na Zámečku líbilo. Náš velký dík tak tentokrát nepatří jen sponzorům, jako jsou lékárny Regena a Energia,Espreso Gastro Y.Stasiowski ,F& R Pirátes, Ekosystém Dvořák a další, ale také všem, kteří s námi přestáli nepříznivé a provizorní podmínky.
Srdečný přístup a obětavost všech účinkujících, zejména členů kapely Ponny Expres, skupiny Bleskového Jacka, písničkáře Jirky Hurycha i členek vokální skupiny Hlasy ve tmě a ostatních nám pomohl překonat všechny těžkosti způsobené počasím.Všem, kteří na Zámečku vytrvali se vystoupení moc líbila, mohli se i pobavit a občerstvit, přesto že to nebylo pro obsluhující, kteří obětavě nesčetněkrát vyšli se vším potřebným schody do druhého patra jednoduché. I všichni kteří pomáhali občerstvení zajistit, u grilu i ve stánku a věži si tak také zaslouží velké poděkování. Ukázalo se také, že se náš zámecký tým s obětavými pomocníky a s podporou ostatních dokáže poprat s různými překážkami a úspěšně překonat i velmi nepříznivé podmínky,

Chtěla bych také všechny pozvat na připravovanou Mystickou noc, která bude na Zámečku 19.9. V zámeckých sklepeních vystoupí tentokrát i kouzelníci, šermířská skupina Balestra s kterou celý program připravujeme předvede hranou scénku s názvem Šibenice a s katem také nástroje práva útrpného. Před věží budou stánky s různými rukodělnými výrobky a je zajištěn i stan pro případ děštivého počasí. Pro děti také přivezou šermíři různé hry a soutěže. Další podrobnosti programu se právě zajišťují a budou zde i na letáčcích uvedeny. Na závěr večera i letní sezony bude večer před věží ohnivá podívaná. Pokud by zase lilo, jistě si po těchto zkušenostech poradíme tak, aby se tento velmi zajímavý program přesto podařilo úspěšně zajistit.
Krasava Šerkopová

Krasava Šerkopová
27. 8. 2009 6:21

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.