Chystáme oslavu

Na Zámečku se jednak pilně pracuje na opravách přízemní místnosti budoucí restaurace, jednak se věž i sklepení připravují na oslavu zahájení třetího roku provozu. Domlouvají se různé podrobnosti chystaného programu, dnes byla odvezena výstavka žáků Smetanovy školy na téma Všemi smysly, ve věži však bude instalována další výstavka dětských prací.

Na všechny potřebné přípravy je zhruba ještě týden a potom už si můžeme jen přát aby 4.7. nepršelo. Budou sice připraveny stany,nebo se dá jít do věže, lépe by však bylo kdyby nepršelo.Přijede také umělecký kovář s přenosnou výhní, umělecká drátenice, členka Cechu českých a moravských uměleckých dráteníků,výrobce keramiky, kožených výrobků, prodejce medoviny a další.

Pro děti i dospělé je připraven tentokrát opravdu bohatý program, sokolníci předvedou ukázky výcviku dravých ptáků, kteří budou létat i ve sklepních prostorách,wes­ternoví jezdci zase mohou svézt každého kdo bude chtít,šermíři předvedou půl hodinovou hranou scénku Zloduch a potom budou předvádět ukázky historických zbraní.

Mají také připraveny různé soutěže a hry pro děti, které si také budou moci zařádit na trampolínách a ty menší se svézt na dětském kolotoči.

Zvu všechny ,kteří se chtějí pobavit i poučit a také projít a posedět v přírodním prostředí 4.7. na Zámecký vrch.

Svojí návštěvou podpoříte pokračující opravy Zámečku.

Plakát na oslavu 4.7.2009

Krasava Šerkopová
25. 6. 2009 21:20

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.