7.7. začala už 14 sezona,jestli pak v ní přivítám toho 30 000 návštěvníka?

Jaká bude, to se teprve ukáže, ale už nyní mohu říct, že nudit se návštěvníci při prohlídce nebudou. To ukazují i zápisy do už čtvrté návštěvní knihy. V prvním patře postupně upravím a trochu změním drátenickou výstavku, knoflíková expozice se také dočká různých vylepšení. V druhém patře přibude brzy druhé tablo o charitní akci Knoflíkiádě, která od loňského listopadu pokračuje,i když trochu jinak, ale úspěšně. Postupně bude doplněna i fotografická výstavka o nové fotky z už proběhlých i připravovaných průzkumů,které se nyní připravují.  Se zvláštní kamerou proběhne  průzkum na možný výskyt paranormálních jevů, a na podzim se bude zjišťovat výskyt možných dalších podzemních prostor. Na to se opravdu těším a jak budou známy nějaké výsledky, tak je zde zveřejním.

Zábavné akce, oblíbené v minulých letech letos na Zámečku nebudou z různých důvodů, a bohužel zatím není ani možnost občerstvení, je potřeba s tím při návštěvě počítat a vzít si vše potřebné s sebou.

Od zahájení prohlídkového provozu eviduji počet návštěvníků a ještě zhruba kolem tří set a přivítám opět jubilejního, 30 000, jako ti předchozí i pro něj budu mít připraven pěkný dárek, uvidíme, kdo to bude a jak dlouho ještě na něj budu čekat. Až to bude aktuální, napíši sem zbývající počet návštěvníků.

Pravidelně v červenci a srpnu jsem na Zámečku v So. a Ne. od 10 do 17 hodin, pokud poslední zájemci o prohlídku nepřijdou do 16.30, tak jdu zhasnout svíčky do sklepení. Jindy je možná prohlídka po předchozí domluvě, nebo i když zájemci zavolají od věže, a jsem zrovna doma, mohu tam ve všední den přijít a prohlídka je možná, i když je lépe domluvit ji předem na tel- 776 642 277.

 

Krasava Šerkopová
11. 7. 2020 2:12

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.