Videoklip „PŘILETÍ K NÁM“ bude mít premieru 5.2. na ČT 2

Na premierové vysílání videoklipu,který byl natočen na Zámečku se bude možno podívat v neděli, 5.2. od 15.05 v pořadu KŘESŤANSKÝ MAGAZÍN,později bude odkaz na tento klip i zde, aby si ho návštěvníci stránek mohli prohlédnout.

 

 

V hlavní roli si zahrála Veronika Pompeová 

 Miss Sympatie ČR 2007

1. Vicemiss ČR 2007

Duet s Michalem Holasem nazpívala Janette Oubrechtová ze skupiny Runaway My Son.

 

Premiera klipu 5.2.2012 na ČT 2 v pořadu Křesťanský magazín v 15.05 hod.

Podrobnosti a informace na www.michael.cz, nebo zde.

 

 

Režisér David Beránek a kameraman Honza Bartoň, kteří se podíleli na tomto klipu, patří k legendám videoklipové tvorby. Za videoklip Dole v dole kapely Kabát získali v soutěži Český slavík Martini 2004 cenu videoklip roku.Na svém kontě mají kromě stovek českých a zahraničních klipů i řadu hudebních DVD.

 

 

 Prostory zámecké věže a zajímavá zákoutí ve sklepení poskytují různé možnosti využití.

Kromě první svatby proběhlo v posledních dvou letech také profesionální focení a natáčení videoklipu. Zámeček si pro realizaci své představy vybral rockový zpěvák Michal Holas s kapelou Michael.V klipu si zahrála i miss České republiky Veronika Pompeová.

Nejdříve proběhlo profesionální focení, a v říjnu 2010 jsme týden před dvoudenním natáčením hlavní části videoklipu připravovali v třetím patře věže místnost.Dalo to hodně práce a kdybychom měli spočítat, kolikrát jsme vyšli při přípravách i natáčení těch 110 schodů tak by to bylo opravdu velké číslo. Natáčet přijel štáb z Prahy s panem režisérem Davidem Beránkem, a všichni jsme se na dva dny zabydleli v třetím patře věže. Protože bylo chladno, bylo třeba zatopit v provizorně upraveném krbu, u kterého jsme se střídavě všichni ohřívali. Natáčení to bylo rozhodně zajímavé a ráda jsem pomohla při tomto projektu a dalším zajímavém využití rozmanitých prostředí které Zámeček nabízí.

Pečlivá příprava se vyplatila a i když při realizaci vznikaly někdy zajímavé situace, a řešily se nečekané úpravy, nakonec se natočila spousta materiálu, který byl na jaře a v průběhu loňského roku ještě doplněn o další záběry k příběhu který se v klipu odehrává.

Krasava Šerkopová
29. 1. 2012 9:10

Fotogalerie

Komentáře

2 komentářů

  1. Maruška

    Děkuji všem za úžasný zážitek na předpremieře videoklipu v Týništi nad Orlicí.....Určitě se někdy na Vašem zámečku s rodinou zastavím…

  2. krasava

    Díky,mě se příjemné setkání se všemi milými lidmi,kteří se na natáčení podíleli také velice líbilo a velice ráda Vás s rodinou po Zámečku provedu.Můžete až přijdete donést knoflíky do sbírky na další rekord. s pozdravem Krasava Š.

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.