Kavárna opět otevřena od 5.7.2014

Kavárna a občerstvení pod věží má nové provozovatele, rodinu Pecháčkovu z Třešňovce

Provoz byl  zahájen při Zámecké oslavě 5.7.2014

Otvírací doba v zimě                                    v létě

PO.......zavře­no                                                 zavřeno

ÚT......17.00 – 22.00 bude   uvedeno po aktualizaci

ST......zavřeno

ČT......17.00 – 22.00

PÁ.....17.00 – 24.00

SO..... 15.00 – 24.00

NE.....15.00 – 22.00

Kontakty:

tel.paní Pecháčková – 736 708 145

e mail: rudoltickakavarnanazamecku@seznam.cz

 

PROHLÍDKY Zámečku během roku mimo prázdnin

po dobu nemoci kastelánky a průvodkyně prohlídky možné denně i o víkendech

od 13.30 – 18.00 pouze po předchozí tel. nebo e mailové domluvě,

prohlídky pro školní třídy a skupiny turistů je třeba individuálně domluvit předem.

Červenec a Srpen pravidelná provozní doba předpoklad: 13.30 – 18.00, bude upřesněno podle situace

Kdykoli jindy CELOROČNĚ po domluvě na uvedených kontaktech, návštěvy větších skupin je třeba domluvit předem

Prohlídku věže i sklepení je možno domluvit na kontaktech: 776 642 277, e mail: kastelankazam@seznam.cz

Krasava Šerkopová
26. 11. 2009 11:42

Fotogalerie

Komentáře

4 komentářů

 1. Becyně Ladislav

  Vážená paní Hegerová
  dovolujisi Vás požádat o informaci zdali pokračovatel rodiny Martinellů vlastní výrobní závod v Itálii na dveřní kování konkrétně kliky na dveře .Firma se jmenuje rovněž Martinelli
  s úctou
  Bechyně Ladislav

 2. krasava

  Dobrý den pane Bechyně
  Odpovídám za p. Hegerovou, ale ani ona ani já opravdu netušíme jestli je ta Vámi jmenovaná firma vlastníkem stejné rodiny Martinelli nebo jde o shodu jmen.
  s pozdravem kastelánka

 3. Szlama Miroslav

  Dobrý den,paní kastelánko,
  myslíte si paní Šerkopová,že si opravdu zaslouží Nový Zámek bronzovou medaili,vstupné,80,–Kč/dospělí a 50Kč/děti.Byla jste někdy na nějakém hradě či zámku?Jste opravdu přesvědčena otom,že nabízíte srovnatelný zážitek,zázemí či případný servis jako nabízí například jiné hrady a zámky?

 4. krasava

  Milý pane Miroslave
  Váš názor ukazuje,že jste se neseznámil s problematikou provozu této památky,která na rozdíl od ostatních Vámi jmenovaných památek nespadá pod Národní památkový ústav, ale je v soukromých rukou. Ostaní památky,kterým jsou dotovány každoročně jak provozní náklady,náklady na nové výstavy a materiály, letáky a fotodokumenta­ci,vydávání informačních materiálů a dalších tiskovin, tak platy průvodců si pak mohou dovolit dát menší vstupné, ale také je to třeba za půlhodinovou prohlídku. Zámeček nedostal za 7 let nikdy žádnou dotaci ani prostředky na provoz, vytváření nových exponátů a výstav, ani na další náklady s provozem spojené. Prohlídka trvá hodinu s výkladem o historii, do kterého čerpám informace z bohužel drahých překladů archivních materiálů.Cokoli na Zámečku vystavím musím zaplatit ze vstupnéhop, pokud to není dar. Pořádání akcí se také hradí ze sponzorských darů. Veškeré informační materiály a potřebné tiskoviny se rovněž hredí ze vstupného. Můžete být klidný, mě ze vstupného zatím nikdy nezbylo ani na jakýsi plat za hodinové mluvení při prohlídkách. Všechny prostředky se vrací do toho,abych vůbec udržela provo pro takové návštěvníky,kterým se prohlídka líbí, a těch je naštěstí naprostá většina.Když jsem měla vstupné 20 Kč,tak se přišlo podívat přes 20 000 návštěvníků a nyní,i když je zvýšené už ho bez poznámek zaplatilo docela dost turistů, kteří chápou nelehkou provozní situaci a často mi ještě dají něco navíc. Není pravda,že Zámeček nemá co nabídnout, s tímto názorem se opravdu nesetkávám, za 7 let jste druhý asi z 25 000 návštěvníků. To mluví za hodně a to, že si Zámečku začínají všímat media a vychází o něm pěkné články v čím dál známějších a čtenějších tiskovinách a celostátních časopisech také mluví za hodně.

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.