KNOFLÍKOVÝ HAD STÁLE ROSTE, SOUBOJ DRUŽSTEV JE NAPÍNAVÝ

Nejen děti přinášejí a posílají knoflíky,navlečené i volné, také na sběrná místa neznámí dárci donesli už spousty knoflíků, jsem jim všem za to vděčná, protože se všechny využijí a pomohou dobré věci místo aby někde zbytečně ležely v šuplíku.Knoflíky se sbírají v lanškrounském Infocentru za spořitelnou, nebo v cukrárně za farou,v drogerii Teta nad Komerční bankou,a v Rudolticích na poště.
 

Začal také docela zajímavý „knoflíkový souboj“ dvou družstev, protože na návleku dětí z DD Polička je 3 771 knoflíků a dětem z tábora Holmes English už do tohoto počtu chybí ani ne 150 knoflíků, a zřejmě obě družstva ještě navlékají. Bude to docela napínavý souboj a vypadá to, že i mezi jednotlivci dojde k zajímavým posunům, po spočítání posledních návleků se uvidí.
Děti ještě navlékají a o dalších,které to dovezou až na akci nevíme, návleky mohou být hodně dlouhé. Zatím měří zpracovaný "knoflíkový had " 414 metrů a je na něm 15 510 knoflíků. Zpracování návleků dovezených až v sobotu nebude mít knoflíkový tým jednoduché. Ale stihnout se to prostě musí, tak budou možná muset pomáhat i návštěvníci když to bude potřeba. Rozmotání celého knoflíkového návleku před věží, aby ho komisařka agentury Dobrý den mohla změřit také nebude nic jednoduchého, rozhodně se na Zámeckém vrchu v sobotu nikdo nudit nebude.

Už nyní bych však chtěla poprosit návštěvníky,kteří se chystají přijet, aby pokud možno zaparkovali u bytovek na Zámeckém vrchu a do areálu k zámecké věži došli pěšky,tam bude místo jen pro vozidla účinkujících a vozíčkářů. Předem děkuji všem kteří to tak udělají a v sobotu přijdou podpořit tuto charitativní akci s pokusem o Český rekord a aukcí zajímavých předmětů od různých umělců a známých osobností. kastelánka Krasava

 

Krasava Šerkopová
18. 8. 2010 5:12

Fotogalerie

Napište komentář

Můžete použít Texy! formátování.